Новини 17:30

МОЗ втретє звільнило Амосову з посади ректора НМУ ім. Богомольця

У відомстві заявили, що звільнили Амосову через неусунення порушень у фінансово-господарській діяльності.

Міністерство охорони здоров'я 8 січня втретє звільнило Катерину Амосову з посади ректора Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця. Про це повідомляє прес-служба відомства.

 

"8 січня 2019 року у зв’язку із невиконанням Катериною Амосовою законних вимог Державної аудиторської служби України МОЗ України втретє розірвало контракт із нею. Це сталося після того, як Міністерство вважало поновленою екс-керівницю закладу з 26 грудня 2018 року  на посаді ректора НМУ відповідно до рішення Окружного адміністративного суду м. Києва та самовільного внесення Катерини Амосової як керівника закладу до Єдиного державного реєстру", – йдеться в повідомленні.

 

У МОЗ наголосили, що звільнили Амосову через неусунення порушень у фінансово-господарській діяльності відповідно до вимог Держаудитслужби, а також – її відсутність на робочому місці без поважної причини з 26 грудня по 8 січня, що фактично блокувало роботу закладу. 

 

Як повідомлялося, 1 жовтня Міністерство охорони здоров'я вдруге звільнило Катерину Амосову з посади ректора Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця. 

 

Нагадаємо, 20 лютого Міністерство охорони здоров'я України відсторонило від роботи ректора Національного медичного університету ім. О. О. Богомольця (Київ) Катерину Амосову. Однак 2 березня стало відомо, що адміністративний суд Києва поновив на її посаді ректора.

 

2 квітня Міністерство охорони здоров'я України розпорядилося звільнити ректора Національного медичного університету ім. О. О. Богомольця (Київ) Катерину Амосову.

 

20 вересня Печерський районний суд Києва скасував, визнавши незаконним, наказ міністерства охорони здоров'я про звільнення Катерини Амосової з посади ректорки Національного медуніверситету ім. Богомольця і поновив її на роботі.