Новини 16:15

Для лікування Тимошенко в колонію привезли додаткове обладнання

Для лікування колишнього прем’єр-міністра Юлії Тимошенко до Качанівської колонії привезли додаткове обладнання з найкращих харківських лікарень. Про це розповіла лікар колонії Тетяна Демченко.

«Ми не купували це обладнання, ми взяли його в тимчасове користування для лікування Юлії Володимирівни. Його зібрали в провідних харківських лікарнях, які спеціалізуються на даній патології. Процедури проводитимуться не в кімнаті де мешкає Юлія Тимошенко, а в іншому приміщенні», – пояснила Демченко.

Усі спроби журналістів розпитати про комплектацію медичних приладів залишилися марними. За словами головного нейрохірурга Головного управління охорони здоров’я обласної адміністрації Юрія Котляревського, це обладнання підбиралося на основі плану лікування Юлії Тимошенко, який складено спільно з лікарями берлінської клініки Шаріте.

«Тут все необхідне за списком та рекомендаціями. Згідно висновків й рекомендацій німецьких медиків ми розписали план лікування», – зауважив Котляревський.

Втім, заступник голови Харківської обласної держадміністрації Ігор Шурма розповів, чим саме поділилися харківські лікарні з Качанівською колонією. «Йдеться про канапу, про ширму і про трьохканальний кардіограф, от і все, і не більше», – сказав Ігор Шурма.

Наразі колишній Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко знайомиться з документом, де прописано медикаментозне та процедурне лікування. «А про усе це обладнання, зібране заради неї, Юлії Тимошенко розкажуть, коли вона дасть згоду на лікування, заявила лікар Юлії Тимошенко в Качанівській колонії Тетяна Демченко.

Нагадаємо, 16 березня Державна пенітенціарна служба України 16 березня влаштувала "день відкритих дверей" для журналістів у Качанівській виправній колонії Харківської області, в якій утримується Юлія Тимошенко.

Журналістів ознайомили із промисловою зоною колонії та кількома іншими приміщеннями. При цьому їм навіть не показали корпус, в якому утримується екс-прем'єр.

схожі новини