Новини 2012-02-23 16:56

На Банковій працюють над організацією зустрічі Януковича з опозицією

Адміністрація президента відпрацьовує питання проведення зустрічі Віктора Януковича з опозиційними фракціями. Про це повідомив глава адміністрації президента Сергій Льовочкін.

Він розповів про те, що на ім'я президента надійшло звернення керівників фракцій опозиційних партій у парламенті Миколи Мартиненка ("Наша Україна - Народна самооборона") та Андрія Кожем'якіна ("БЮТ-Батьківщина") щодо проведення зустрічі для обговорення ряду питань.

"Президент сам не один раз знаходився в опозиції і завжди був і залишається переконаним прихильником конструктивного діалогу між владою і опозицією", - сказав Льовочкін.

"Нагадаю, що керівники фракцій опозиційних партій неодноразово запрошувалися на регулярні зустрічі з президентом України і керівництвом парламенту, але жодного разу їх не відвідали", - додав він.

За словами Льовочкіна, питання проведення "відповідного діалогу" опрацьовується за дорученням президента його адміністрацією спільно з колегами з Верховної Ради.

Нагадаємо, фракції БЮТ та НУНС вимагають зустрічі з президентом Віктором Януковичем для обговорення дій по реалізації резолюції ПАРЄ.