Новини 2011-09-05 17:21

За півроку до виборів президента Саркозі програє своїм суперникам

За 190 днів до виборів президента у Франції на лідерських позиціях перебуває депутат парламенту від Соціалістичної партії та мер міста Тюль Франсуа Олланд.

Про це свідчать дані опитування, проведеного Французьким інститутом громадської думки (Ifop), пише Le Monde.

Так, якщо б Олланд був кандидатом від Соціалістичної партії, то в першому турі він переміг би з результатом 29% Ніколя Саркозі (23,5%) та віце-президента націоналістичної французької партії Національний фронт Марін ле Пен(18,5%).

Якщо б від Соціалістичної партії балотувалась мер міста Лілль Мартін Обрі, то вона б перемогла Саркозі з результатом 25% проти 24%. Разом з тим, Сеголен Руаяль не змогла би перемогти Саркозі, отримавши 17%.

У другому турі Франсуа Олланд отримав би 59% та йде далеко попереду Саркозі та Обрі.

Нагадаємо, у травні соціологи зазначали, що Мартін Обрі та Франсуа Олланд з легкістю переможуть Ніколя Саркозі, представника Союзу за Народний Рух, отримуючи в другому турі 59% і 62% голосів, відповідно.

При цьому вони зазначили, що Саркозі не отримає дивідендів від нещодавнього скандалу із екс-главою МВФ Домініком Стросс-Каном, який був кандидатом упрезидента від Соціалістичної партії Франції.

Зазначимо, Стросс-Кана затримали 14 травня в Нью-Йорку на підставі заяви покоївки готелю Sofitel, що звернулася в поліцію зі скаргою на сексуальні дії насильницького характеру з боку високопоставленого постояльця.

23 серпня суд в Манхеттені зняв зіСтросс-Кана звинувачення у згвалтуванні покоївки готелю.А 4 вересня Стросс-Кан разом з дружиною прибув до Франції.

схожі новини