Новини 2011-08-23 16:24

Німці, на відміну від французів, не вірять ані Меркель, ані Саркозі

22% німців вірять, що канцлер Ангела Меркель допоможе вивести ЄС з кризи. Про це свідчить опитування, проведене телевізійною компанією ARD, повідомляє The EurActiv.

Результати опитування щодо довіри німців до провідних політиків показали, що 22% німців підтримують економічні заходи Меркель та вірять, що вона допоможе вивести ЄС із кризи. Разом з тим, 55% не дуже впевнені в ній та 20% взагалі не впевнені.

При цьому, говорячи про навички кризового управління президента Франції Ніколя Саркозі, 63% німці висловили слабку довіру до французького президента і лише 15% висловили йому довіру.

Якщо німці могли б напряму обирати канцлера, то Меркель би програла своїм основним суперникам – колишньому міністру фінансів Пееру Штайнбрюку та лідеру опозиції в Бундестагу Франку-Вальтеру Штайнмаєру. 51% вважають, що Штайнбрюк «у фінансовій кризі підтвердив, що він може керувати країною».

Нагадаємо, опитування проведене у Франції показало, що французи довіряють канцлеру Німеччини Ангелі Меркель більше, ніж президенту Франції Ніколя Саркозі.