Новини 2011-07-23 13:17

У терактах в Норвегії підозрюють прихильника «правих» і християнських фундаменталістів

Поліція Норвегії заявила, що затриманому після подвійного теракту були пред'явлені звинувачення в причетності до вибуху в Осло та стрілянини в таборі поблизу норвезької столиці. Про це повідомило агентство Reuters.

Крім цього, за даними поліції, з інтернет-сторінки підозрюваного стало відомо, що він поділяв погляди «правих» і християнських фундаменталістів.

Інші подробиці поки не повідомляються.

Водночас повідомляється, що передбачуваний виконавець терактів в Норвегії - 32 річний Андерс Берінг Брейвік.

За останніми повідомленнями, жертвами стрілянин в молодіжному таборі правлячої Трудової партії недалеко від столиці Норвегії Осло стали 84 особиЩе 7 осіб загинули під час вибуху біля будівлі норвезького уряду в цетрі Осло.

Нагадаємо, подвійний теракт потряс столицю Норвегії в п'ятницю, 22 липня.

Влада затримала підозрюваного у стрілянині на острові і заявила, що він «поза всяких сумнівів» пов'язаний з вибухом в центрі столиці. Офіційно відповідальність за теракт поки на себе ніхто не взяв. Між тим, в поліції не пов'язують подію з міжнародними терористичними організаціями і заявляють про зв'язки арештованого з правим екстремізмом. Правляча Трудова партія представляє ліві політичні сили.

Окрім цього, військовослужбовці норвезької армії займають позиції в центрі Осло. Поліція закликає людей триматися подалі від центру, а також обмежити використання мобільного телефонного зв'язку. Крім того, влада Норвегії вирішили відновити прикордонний контроль з країнами Шенгенської зони.

схожі новини