світ

The Economist: Суцільна електрифікація

Майже три чверті довжини одного зі звивистих конвеєрів на автозаводі Nissan у Сандерленді робітник прикручує баки для пального на шасі незліченних «кашкаїв» — міських позашляховиків, які становлять основну масу продукції підприємства. Але раз по раз по конвеєру проходить електричний автомобіль моделі Leaf.

21 Серпня 2017

Маленькі вороги великої Росії

Будь-яка вільна людина в Росії — маргінал

21 Серпня 2017

Український “хакер” і кабератаки на США

Що не так з матеріалом New York Times про українського хакера і кібератаку на сервери Демократичної партії

20 Серпня 2017

The Economist: Ігри м’язами

Чому НАТО тривожать найбільші з часів холодної війни навчання Росії в Європі

18 Серпня 2017

The Economist: Сонна Німеччина

У передвиборчій кампанії країни серйозніші виклики залишаються без уваги

17 Серпня 2017

Фокусники з Нью-Йорка

Боротьба й загострення на всіх фронтах – таким став серпень останніми роками. У 2014-му він виявився поворотним в історії війни після першого масованого заходу на українську територію російських військ.

17 Серпня 2017

Невдалий тиждень для німецьких автовиробників

Потрібно реагувати на погану новину: постала потреба відмовитися від дизелю

12 Серпня 2017

The Economist: Зберігати спокій

Це можна вважати міні-випробуванням для Емманюеля Макрона: людина, якій французькі виборці довірили Єлисейський палац, попри те що ніколи не обіймала виборної посади, уперше втручається в промисловість.

12 Серпня 2017

Фабрика симпатій. Як і з чого складається українська культурна дипломатія у Франції

Їх не так і багато, але вони є — французи, які, не маючи нічого спільного з Україною в професійній або родинній історії, зацікавилися нею, перейнявшись настроєм, відчуттям, думкою про мистецький твір. Патрік є одним із них. Колись, багато років тому, він побачив фільм Сергія Параджанова «Тіні забутих предків» (у 1960-х стрічку переклали французькою) і, як сам каже, «пропав». Потім були «Історія України» Аркадія Жуковського, перша поїздка на Прикарпаття напередодні розпаду СРСР, знайомство з мешканцями Криворівні, а згодом відвідання всіх без винятку сеансів українського кіноклубу, щойно він відкрився при Українському культурному центрі в Парижі.

12 Серпня 2017

Як Польща розвиває туризм

Останнє дослідження центру Ipsos Polska свідчить, що 70% поляків, які планують відпочинок цього року, проведуть його в межах своєї країни

6 Серпня 2017