VIP-хроніки 2013-10-31 17:30

Гламурну білявку призначили стерегти шаблі, кулемети та гармати

Директор Національного військово-історичного музею України зробив правильний вибір.

Представляємо нову зірку музейної справи — Анастасію Фурман!

 

 

Цю гламурну білявку призначили заступником директора головного музею Міноборони, що розташований у Будинку офіцерів на Печерську.

 

 

Неземна красуня, без жодного досвіду роботи в музеях, культурі, без володіння українською мовою, 23 років, без елементарного розуміння військової музейної специфіки, зате без пірсингу і тату! Що вже суперово!

 

 

Дівчина полюбляє відпочивати за кордоном, розважається у нічних клубах, купує одежу у бутиках та бере участь у розважальних шоу на українських каналах.

 

 

То нічого, що дівчина ще не розуміє, чим відрізняється ОЗК від АКМСУ. Головне, що знає, чим відрізняється манікюр від епіляції! Що теж неймовірно позитивно вплине на процес дослідження військової історії.

 

 

У свій перший робочий день Настя приїхала на роботу на здоровезному джипі, згодом аби не лякати бідних музейних колег пересіла на новеньку червону Ауді А-1.

 

 

Звідки в 23 річної дівчини такі недешеві засоби пересування можна лише здогадуватись.

 

 

Подейкують ніби мама дівчини в найближчому бізнес-оточенні Міністра оборони, хоча не виключено, що відповіді слід шукати в її анкеті у соцмережах.

 

 

Ось деякі витримки: Год рождения: 1991; Пол: Женский; Тип внешности: Европейский; Актёр: Начинающий; Модель: Начинающий; Танцор: Начинающий; Телосложение: Стройное; Вес: 52; Грудь: 88; Пояс: 60; Бёдра: 90; Длина волос: До пояса; Цвет волос: Блонд; Образование: Высшее экономическое. КНЕУ.

 

 

Читайте також Висока мода від Кільчицької: спортивні штани і сумка з папугою

 

За матеріалами uainfo.org