VIP-хроніки 2013-05-08 22:12

Як росіяни вітають своїх ветеранів світлинами окупантів

Росіяни дивовижні люди. Вони так люблять підтасовувати історію, що іноді перегинають палку, перетворюючись з власної ініціативи з переможців у переможених, або просто у клоунів.

Пропонуємо вашій увазі підбірку курйозних вітальних плакатів, розтяжок та іншої святкової атрибутики, якими у різні роки російські чиновники вітали ветеранів і просто жителів російських міст з Днем Перемоги. Тут можна побачити все, що завгодно: і світлини "героїчних" німецьких солдатів, яких чомусь видають за радянських, і палаючі радянські танки, що мали б сприйматися за німецькі. Не бракує і звичайних дизайнерських ляпів. Адже сучасні російські дизайнери, як і чиновники, також доволі малоосвічені.

 

 

21 лютого 2006 калінінградська газета «Каскад-Інфо» вельми оригінально привітала ветеранів-фронтовиків. Побажання здоров'я, миру і щастя супроводжуються зображенням важкого німецького танка «Тигр».

 

 

На тлі перевернутого російського прапора замахується гранатою юний Фріц...

 

 

Цей фашист так сподобався дизайнерам, що з ним випустили ще один плакат, на цей раз в Ухті.

 

 

Цікавий креатив з Мурома. На картинці з розсилки міської адміністрації американські солдати 9 травня встановлюють радянський прапор на острові Іводзіма.

 

 

До 9 травня 2012 адміністрація Єкатеринбурга підготувала плакати де зображені німецькі PzKpfw V «Пантера».

 

 

У Пермі поруч із зменшеною копією плакату «Червоної Армії - слава!» Розмістили відому пропагандистську фотографію з німецьким солдатом:

 

 

Ще один креатив. На задньому плані догорає підірваний радянський ІС-2, а на передньому ми бачимо ділових фріців та їх напівгусеничний SdKfz 251. Показуючи на все це рукою, в беззвучному крику застигла Батьківщина-мати.

 

 

А от реклама банку «Коштовності Уралу». Банк порадував людей на День Перемоги кодовим гаслом неонацистів, цифри «88» в якому розшифровуються як «Heil Hitler!» («Хайль Гітлер!"), Оскільки літера "H" стоїть у латинському алфавіті восьмою.

 

 

Цей вельми неоднозначний плакат висить на одній з московських вулиць. На плакаті зображені радянські солдати, що встановлюють прапор на тлі американського Капітолію у Вашингтоні.

 

 

Разом з поздоровленням ветеранам Великої Вітчизняної війни дизайнер розмістив ... добре хоч, що союзника, а не фашиста:

 

 

Напередодні Дня Перемоги у 2012-му році в Орлі встановили щити, де маленький хлопчик радів: «Перемога діда - моя перемога!». Якраз над словом «перемога» на колажі була розміщена фотографія німецьких солдатів.

 

 

У центрі російського міста Орла напередодні Дня захисника Вітчизни - 2013 на гігантському білборді з'явилися ізраїльські танки "Меркава 3".

 

 

Читайте також 

Порівняно з українськими міністрами очільник польського МЗС — жебрак

 

За матеріалами joy.vdv-s.ru