VIP-хроніки 2012-12-24 18:24

Ющенко-молодший з дружиною влаштували розпродаж майна

Тільки-но випливла новина про те, що Андрій Ющенко розлучається з дружиною Єлизаветою, як стало відомо, що подружжя почало ділити нажите чесною працею майно.

Наразі почали з квартири в якій прожили разом три роки. Дворівневий пентхаус в самому серці столиці на Липках на вул. Дарвіна, 3, площею 160 кв. м, продають майже за $ 1 млн.

Ось так виглядає будинок, квартиру в якому може придбати собі кожен українець всього лише за $ 1 млн

На жаль, грошей на те, щоб поштукатурити ще чотири поверхи будинку сина президента, в бюджеті не знайшлося

 

В помешканні зроблено ремонт в класичному стилі. Приміщення нашпиговане антикваріатом в стилі Віктора Андрійовича. Дерев'яні меблі з шкіряною оббивкою, картини, самовари і т.д. Є кухня, вітальня, дві спальні, кабінет, містка гардеробна, два санвузли. Всі сусіди з замахом на еліту, в будинку працює консьєрж, є закрита парковка, охорона, квартира під сигналізацією.

В цьому інтер’єрі дуже бракує трипільських горщиків...

Шафа з позолотою, ще один подарунок "любих друзів"?

Ці рушники, мабуть, залишили "папєрєдніки"

 

Те, що ні Андрій, ні Ліза в квартирі більше не живуть, підтвердив друг сім'ї Георгій Шеварднадзе (племінник колишнього грузинського президента Едуарда Шеварднадзе). Саме подружжя офіційних коментарів поки не дає. І це після того, як батько-президент ще коли казав у таких випадках «Перед мордою того журналіста постав цей рахунок, а потім піди в суд».

На жаль, придбати такий цінний сувенір від сина самого президента, не кожному українцеві по кишені, але кожен, мабуть, би не проти дізнатися, за які чесні заробітки ця нерухомість була придбана. Невже на той дріб’язок, що прилип до «рук, які нічого не крали»?

За матеріалами http://www.segodnya.ua

Новини RedTram

Loading...