VIP-хроніки 2012-12-03 18:32

Син відомого регіонала купив собі побачення з Карлою Бруні та Ніколя Саркозі?

Всього за 270 тисяч євро син регіонала Миколи Янковського, колишнього власника концерну «Стирол», Ігор, на одному з аукціонів в Франції придбав собі бочку елітного французького вина. Як бонус Ігор Янковський отримав можливість погостити в себе самого екс-президента Франції з дружиною

Наприкінці листопада Карла Бруні-Саркозі, колишня перша леді Французької республіки, дебютувала в ролі аукціоністки. Її завданням було як найдорожче продати 350-ти літрову бочку вина, початкова вартість якої складала всього 20 тисяч євро. Вино кортон Гран Крю, Шарлот Дюмей, не звичайне - з президентських запасів. Організатор аукціону - товариство, що існує в Франції з XV століття.

Зі своїм завданням Карла впоралась блискуче. Як повідомляє французька преса, їй вдалося  продати цей елітний напій аж за 270 тисяч євро. Аби отримати таку вражаючу суму за продаж частинки запасів президента, Карла Бруні пообіцяла покупцям «сюрприз». Вона заявила: «За 200 тисяч євро я сама доставлю вино, а за 250 тисяч євро мій чоловік доставить його разом зі мною!».

Щасливими покупцем виявився, скоріше за все, син одного з українських магнатів промисловець Ігор Янковський з дружиною Світланою і тепер саме до них приїде в гості колишня президентська пара. Коли станеться ця знаменна подія і чи буде вона публічною, не повідомляється.

Отримані від продажу гроші буде поділено між Фундацією Карли Бруні-Саркозі і Фундацією Ідеї, представленою колишнім тренером AJ Auxerre  (клуб французької футбольної асоціації ) Гієм Ру. Куди саме підуть ці гроші, поки не відомо. Зате відомо, що сам Ігор Янковський не питиме купленого вина. За твердженням прес-секретаря дому Bichot, в якому промисловець виграв аукціон, Жан-Давид Камю, «Янковський планує перепродати цю бочку за вищою ціною на аукціоні в Києві, щоб направити кошти на мистецькі програми для покинутих дітей». Не виключено, що саме тоді українці і матимуть нагоду побачити в Києві президентську пару з Парижу.

Любов до дорогих вин Ігорю Янковському, очевидно, прищепив батько, відомий своєю пристрастю, як до аукціонів, де можна «відчути їх захопливу атмосферу», так і до винного туризму. «Я захоплююсь винним туризмом - зізнався якось Микола Янковський в одному з інтерв’ю. Це коли ти їдеш, наприклад в Францію, в середньовічну столицю Бургундії, місто Діжон чи Бон, пробуєш вина, а ті що сподобались купуєш.»

За матеріалами www.atlantico.fr