Майже серйозно 2012-05-11 13:44 Пироженко Клеопатра

Вибери мене! Гречка, пілотки і пестициди до 9 травня

Для кого як, а для наших можновладців 9 травня не свято Перемоги, а сигнал до атаки. Атаки на ветеранів та й на всіх інших виборців, бо гріх не скористатися святом, яким так чудово промила всім мізки ще радянська владаю

Тим паче, що незабаром починається передвиборча боротьба, тож можна спробувати добрати собі балів гречкою, горохом, борошном, згущівкою  і навіть отрутою. Ви здивуєтеся, але сучасні політтехнологи вже навіть пестициди використовують у якості мотиватора для збору голосів: ми вам пестициди до дня Перемоги (як не маразматично це звучить), а ви нам все інше у вигляді влади. І що ж це тоді за “перемога” така?

От і виходить, що 9 травня з дня пам'яті перетворюється на передвиборчий сюр - депутати атакують народ вдягаючи пілотки і записуючи відеоролики з гарно підібраними словами, за якими можна розчути лише одне: "Скоро вибори! Вибери мене!". Вони старанно посміхаються, щоб потім їхніми гарні відфотошоплені фотокартки вклали у досить скромні продуктові набори "Вибери мене!". Не маючи ані слуху, ані голосу слуги народу співають старі пісні, які для того покоління значили багато, вкладаючи в них лише одне близьке тільки їм "Вибери мене!". Вони ініціюють відкриття меморіальних дошок, у яких з 10 слів у половині роблять помилки, тому що насправді хотіли б написати "Вибери мене!".

Залишається лиш радіти, що день Перемоги лише один, хоча якщо брати до уваги ту тупу завзятість, з якою представники влади підходять до кожного свята, то можна сказати, що у нас немає жодного дня Перемоги, а самі лише дні Виборів.