ut.net.ua 2009-11-20 00:00 Синицька Олена

Анатомія кохання

Rammstein, Liebe ist für alle da, Vagrant rec., 2009

 

Rammstein не позаздриш: із кожною новою платівкою музикантам доводиться стрибати вище голови, адже їхні беззаперечні хіти й досі не втрачають актуальності. Утім, новий альбом гурту Liebe ist für alle da обіцяє не пасти задніх і подарувати світу пару-трійку безсмертних треків. Поміж претендентів на цю почесну роль – скандальний трек Ich tu dir weh, ліричні Frühling in Paris та Roter Sand і створені у типово раммштайнівському стилі «новий німецький хард» композиції Wiener Blut і Mehr.
 
Особливої уваги заслуговує згадана «Весна в Парижі», адже такі світлі пісні гурту про кохання можна перелічити на пальцях, а за своєю мелодійністю вона нагадує Seemann – один із перших шедеврів німецьких рокерів. Оповідаючи про своє паризьке захоплення, Тілль Ліндеманн не боїться банальностей і навіть переспівує французькою рядки з пісні Rein de Rein Едіт Піаф.
 
Окрім музичних досягнень, Rammstein відомі гучними провокаціями. Цього разу вони перевершили себе: відеокліп на пісню Pussy не транслюється телеканалами у повній версії, оскільки містить відверті порносцени. Також німецька влада заборонила публічне виконання композиції Ich tu dir weh через садомазохістський текст і відкритий продаж платівки (цьому «посприяла» не менш брутальна обкладинка). Однак табу лише підігріли інтерес публіки: новий альбом посідає перші позиції у більшості європейських чартів.

схожі публiкацii