Прес-релізи

Чому з'являється сухий кашель і чим він може бути небезпечний

Головною причиною кашлю вважається запальний процес, що вражає бронхи, бронхіоли та інші органи – під дією запалення роздратовуються рецептори. Також кашльовий рефлекс викликає запалена гортань і мигдалини, уражені респіраторними хворобами вірусного або бактеріального походження.

2020-09-22

4-й Київський тиждень критики представляє програму «Фокус: Україна-Франція»

Програма «Фокус: Україна-Франція» – це шість столичних прем’єр сучасних хітів українського та французького кіно, спільно обраних кінокритиками країн-учасниць.

2020-09-22

Українські IT та Digital фахівці зазирнули у майбутнє. Як пройшов освітній саміт Make it in Ukraine 2020

19 вересня відбувся перший освітній онлайн-захід платформи Make it in Ukraine. Його мета — допомогти українським фахівцям з IT та Digital професійно зростати та знаходити гідну роботу в складних умовах 2020 року. Протягом дня 10 знаних і талановитих експертів ділились кейсами та корисними порадами.

2020-09-22

Телемарафон «РE:ВІЗІЯ КРАЇНИ» на «5 каналі»

21 вересня «ТВІЙ УКРАЇНСЬКИЙ 5 КАНАЛ» розпочинає телемарафон «Ре:візія країни», в рамках якого запускає лінійку вечірніх ток-шоу, як з відомими нашим глядачам обличчями, так і новими ведучими.

2020-09-22

Фестиваль «Нове німецьке кіно» оголошує програму

26-й щорічний фестиваль «Нове німецьке кіно» відбудеться у Києві з 15 по 21 жовтня. До програми кіноогляду, який проводиться Goethe-Institut в Україні спільно з компанією «Артхаус Трафік», цього року увійшли шість фільмів.

2020-09-22

Бойлери та інші девайси, які українці найактивніше купують з приходом осені

Осіннє похолодання поступово наближається, а значить українські рітейлери скоро будуть спостерігати справжній «бум» на побутову та кліматичну техніку. Найбільше уваги в осінньо-зимовий період традиційно дістається девайсам для приготування гарячої води (наприклад, бойлерам), а також приладам для стабілізації температурного режиму та прибирання у помешканнях.

2020-09-22

Шляхи розвитку столичного регіону в умовах пандемії COVID-19 обговорили під час Інвестиційного форуму міста Києва-2020

10 вересня у КВЦ «Парковий» відбувся Інвестиційний форум міста Києва-2020. Під час події міжнародні та українські інвестори, лідери думок, український бізнес, представники органів місцевого самоврядування, творчої та IT-спільноти обговорили напрями розвитку столичного регіону як ультрасучасної європейської агломерації, привабливої для інвесторів, туристів та інноваційних підприємців.

2020-09-22

Останні дні показів у літньому кінотеатрі у парку ім. Шевченка «Кіновернісаж просто неба».

«Кіновернісаж просто неба» добігає кінця — протягом 7 тижнів під пам’ятником Шевченку збираються любителі українського кіно, і щодня — аншлаги.

2020-09-22

У київському UNIT.City пройшов Форум МСП. Перезавантаження 2020: інсайти та прогнози від бізнес-лідерів

У київському інноваційному парку UNIT.City відбувся Форум МСП. Перезавантаження 2020, організований Київським міжнародним економічним форумом. На Форумі 50 спікерів — засновники, керівники і топ-менеджери компаній, які пережили не одну кризу — поділилися своїми знаннями щодо того, як бізнесу витримати удар і знайти можливості для подальшого зростання.

2020-09-22

Меблі під замовлення - ексклюзивні моделі для інтер'єру

При облаштуванні нового житла або проведення ремонту гостро постає питання: які меблі вибрати в кухню, кімнати, передпокій, щоб в будинку було затишно, комфортно і красиво. Зазвичай в першу чергу обирають меблі на кухню, після цього встановлюють шафи-купе в спальнях та вітальні і починають обставляти інші кімнати. При цьому потрібно стежити, щоб зберігалася загальна стилістика приміщення, гармоніювали кольори і матеріали. І якщо ще зовсім недавно вибору не було і доводилося купувати «те, що є», то сьогодні багато виробників пропонують виготовлення меблів на замовлення.

2020-09-22