Прес-релізи 2011-04-27 17:40

Легендарний Lohner-Porsche “Semper Vivus” експонуватиметься в музеї Porsche

Нова виставка в музеї Porsche триватиме з 10 травня по 13 червня

Штутгарт. В рамках спеціальної виставки під назвою «Фердинанд Порше – піонер гібридного автомобілебудування» музей Porscheу Штутгарті експонує відтворений за існуючими ескізами, перший в історії автомобілебудування гібридний автомобіль “Semper Vivus”. Створюючи цей засіб пересування, Фердинанд Порше започаткував абсолютно нову сферу технологій 111 років тому. В автомобілі генератор, з’єднаний з бензиновим двигуном, постачає електричний струм через зарядний пристрій до електродвигунів в колесах та акумуляторної батареї.  

Виставка розпочнеться 10 травня та надасть можливість відвідувачам ознайомитися з ранніми інженерними розробками молодого Фердинанда Порше, а також зрозуміти, як був побудований перший гібридний автомобіль. Інші експонати виставки, такі як позашляховик Cayenneта гібридний велосипед Porsche, демонструють сучасні гібридні технології. Електродвигун De-Dion-Bouton, який встановлювався в колесах автомобіля “Semper Vivus”, також прикрашає експозицію  та підкреслює технічні досягнення, здобуті понад 100 років тому.

Поїздка за кермом “Semper Vivus” – це незабутній досвід, який вимагає чималих зусиль. Оскільки навантаження на передню вісь складає 1060 кг, на задню – 830 кг, керувати автомобілем без підсилювача керма досить важко. Компенсацією за докладені зусилля є вид, який відкривається з місця водія, розташованого на висоті 2 м. Побачити на власні очі, як рухається автомобіль, можна 21-го та 22-го травня о 15:00. Також в цей час на стенді будуть присутні експерти Porscheдля надання відвідувачам детальної інформації та вичерпних відповідей про історію та технології автомобіля.

Повноцінна функціональна копія “Semper Vivus” була відтворена завдяки ескізам, які збереглися, та наполегливим пошукам. Результатом співпраці інженерів з Porsche Engineering та компанії Karosseriebau Drescher з міста Хінтерцартерна стала точна копія автомобіля, яка у найменших деталях відповідає оригіналу та, не дивлячись на поважний вік, вражає своєю монументальністю. Відтворення “Semper Vivus”  через 111 років після його виготовлення – це серйозний виклик для всіх учасників процесу. Завдання, яке стояло перед командою, полягало не лише в забезпеченні автентичності зовнішнього вигляду автомобіля, але й його технічних даних.

Музей Porscheвідчинений з вівторка по неділю з 9:00 до 18:00. Детальну інформацію щодо музею можна отримати за посиланням porsche.ua/ua/porsche/museum.