Прес-релізи

Лікування раку грудей

Рак молочної залози - одне з найчастіших онкологічних захворювань у жінок. Після впровадження мамографії як методу, з'явилася можливість діагностування раку молочної залози на ранній стадії, до появи симптомів. За кордоном хворобу не тільки можна вилікувати, але й зберегти груди жінки. Якщо ж потрібне видалення молочної залози, груди будуть відновлені з власних тканин або імплантів.

2021-02-24

Онлайн дискусія КБФ: Що робити з Росією?

22 лютого о 16:00 Київський Безпековий Форум транслюватиме онлайн дискусію, присвячену політичному становищу в Російській Федерації, а також перспективам громадських протестів у цій країні.

2021-02-24

Чому не варто економити на страхуванні квартири

Не дарма будинок називають фортецею. Це дійсно місце, де можна відчути себе в безпеці, в затишку, бути таким, як ти є. У своєму будинку немає необхідності прикидатися і хитрувати, тут можна розслабитися і просто відпочити від турбот, залишивши проблеми за вхідними дверима.

2021-02-24

ТЕЛЕМАРАФОН «5-Й НА МАРСІ»

«Земляни» 2021! Подія десятиліття! Дивитися усім!

2021-02-24

Як грати в рулетку онлайн - правила, ставки і система

Рулетка - одна з найбільш азартних ігор, вона може доставити багато задоволення, при цьому освоїти її правила нескладно - на це підуть лічені хвилини. Не дивно, що онлайн рулетка користується широкою популярністю - про неї далі і піде мова.

2021-02-24