Новини 2014-01-19 12:53

Студенти столичних вишів колоною, з гаслом "Банду – геть!", йдуть на Майдан

Студенти кількох вишів вирушили від парку Шевченка в Києві до Софійської площі, де мають зустрітися зі своїми колегами з Києво-Могилянської академії, а потім разом піти на віче на майдан Незалежності.

У колоні йдуть студенти із Київської національного університету імені Шевченка, КПІ, КНЕУ, й інших вишів.

Учасники акції скандують «Банду геть», «Ми не раби, ми – українці», несуть прапори України і ЄС. Автомобілі, які проїжджають повз, підтримують студентів сигналами.

Як повідомлялось, на Майдані розпочалося чергове народне Віче

До попередніх вимог велелюдних зібрань – покарання винних за розгін мирних акцій, відставка уряду, проєвропейський рух країни, додались також вимоги скасувати, ухвалені більшістю і підписані президентом, закони 16 січня, які громадськість і світова спільнота вже назвали «репресивними» і такими, що суперечать демократичним цінностям.

Нагадаємо, що 16 січня регіонали з комуністами прийняли закони, що обмежують права мітингувальників та дозволяють здійснювати заочне кримінальне провадження. Крім того, більшість прийняла скандальний законопроект про наклеп та законопроект про так званих "іноземних агентів". 17 січня Янукович підписав ці закони.

схожі новини