Новини 2013-10-01 01:59

У Путіна вважають, що Україна стане великим експортером робочої сили після асоціації з ЄС

Голова адміністрації президента РФ Сєргєй Іванов вважає, що Україна може стати великим експортером робочої сили в сусідні держави у разі підписання угоди про асоціації з ЄС. Про це він сказав в інтерв’ю російським ЗМІ.

Відповідаючи  на питання, чи втрачена Україна для Митного Союзу,  Іванов підкреслив, що Росія поважає вибір України.

Водночас він вказав, що згідно  з оцінками російських експертів, у разі вступу в асоціативні члени Євросоюзу Україна втратить при торгівлі з Росією мінімум $ 12 млрд на рік.

  "Ми не змушуємо Україну змінити вектор свого розвитку, ми просто говоримо, що за "а" послідує  "б". Це означатиме кінець решткам української космічної та авіапромисловості, суднобудуванню, в атомній вже нічого не залишилося ...Україна стане великим експортером сільгосппродукції, хоча в цьому я не впевнений, а от робочої сили - точно. Причому і в Євросоюз, і в Росію ", - сказав Іванов.

Нагадаємо, раніше міністр торгівлі Євразійської економічної комісії Андрєй Слєпньов заявив, що у разі підписання Україною угоди про асоціацію з Європейським союзом, в Києві можуть виникнути проблеми з експортом продукції з країн Митного союзу.

схожі новини