Новини 2013-07-02 15:32

Google навчив мобільні пристрої розуміти українську мову

Google запустив голосовий пошук українською мовою для мобільних пристроїв на базі Android. Тепер користувачі отримали можливість спілкуватися зі своїми смартфонами українською. Про це сказано в повідомленні компанії.

Окрім цього, голосовий пошук доступний для мобільних карт Google та навігації.

Як зазначають в компанії, під час роботи над створенням голосового пошуку українською у компанії виникли деякі проблеми через особливості вимови у різних регіонах, словами, які мають різні значення тощо.

«І хоча ми поки що не завжди можемо точно розпізнавати слова, сказані з кожним регіональним акцентом та діалектом, однією з основних переваг хмарної моделі Google є те, що чим більше людей використовують голосовий пошук, тим точнішим він стає», – йдеться у повідомленні Google .

Щоб почати роботу з голосовим пошуком Google, треба спочатку визначитись, який у вас телефон.

Якщо ваш телефон працює із ОС Android 2.2 або вище, ви побачите значок мікрофону на віджеті пошуку Google на вашому робочому столі мобільного телефону, і все, що потрібно зробити, це натиснути на значок, щоб почати голосовий пошук.

В іншому випадку, ви можете встановити програму голосовий пошук з Google Play. Зверніть увагу, ви можете говорити одночасно тільки однією мовою, і для зміни мови пошуку вам, в першу чергу, потрібно буде змінити мовні налаштування.

Протягом найближчого часу голосовий пошук Google також стане доступним для iPhone та для браузера Chrome на десктопах, обіцяють у Google.

схожі новини