Новини 2013-04-29 07:52

Засуджений екс-суддя Зварич вирішив стати письменником

Засуджений за майже мільйонний хабар на 10 років екс-суддя Ігор Зварич написав книжку про корупцію в судовій системі України. Про це пише газета «Сегодня» з посиланням на джерело в Менській колонії на Чернігівщині, де Зварич відбуває свій термін.

«Він у ній розповідає про систему українського правосуддя через призму однієї людини. Не вказуючи гучних прізвищ, він опише, як впливають на окремо взятого суддю колеги, до чого все це призводить, як проплачуються гроші за судові справи. Зараз йде робота над анотацією, книга буде українською мовою, на 80% вона вже готова, закінчена буде до кінця травня. Всього близько 300 сторінок», – розповіло джерело.

«Правда, грошове питання (на видання книги) поки не вирішене, Ігор шукає спонсорів, щоб видати тиражем тисяч в 10 екземплярів. Вона буде продаватися в книжкових магазинах», – додав співрозмовник.

Те, що екс-суддя дійсно вирішив спробувати себе в ролі письменника, підтвердив його адвокат Станіслав Цветинський.

«Намір такий у нього був», – сказав він.

Правда, змісту книжки юрист не розкрив.

Цветинський, а також товариші Зварича по колонії кажуть, що зателефонують одному із книжкових видавництв, аби вирішити всі питання.

«Була ідея викласти книжку в інтернет, але потім цю ідею відклали вбік і вирішили зробити друкованим виданням. Хочеться допомогти Зваричу, він непогана людина», – додали в колонії, де не виключають, що в книжці буде і згадка про саму колонію.

Видавці кажуть, що твір Зварича може користуватися попитом.

«Це цікаво, але точніше зможу сказати, побачивши текст. Кожна книжка, враховуючи редактуру, верстку, вичитку обійдеться приблизно у 18-25 грн за примірник (за 10 тис. книг – близько чверті мільйона грн – Ред.). Частину тиражу ми можемо видати за власні гроші, частину можуть оплатити інвестори, а все інше, те, що автор хоче взяти собі, він може сплатити особисто», – розповів директор одного із видавництв Ігор Степурін. 

Нагадаємо, що 20 вересня 2011 року Оболонський районний суд Києва засудив колишнього суддю й голову Львівського апеляційного адміністративного суду Ігоря Зварича до 10 років позбавлення волі за отримання хабарів на загальну суму 963 тис. грн.

схожі новини