Новини 2013-02-09 19:57

В Єгипті на місяць заблокували доступ до YouTube

Суд в Каїрі 9 лютого наказав державним інтернет-провайдерам Єгипту заблокувати доступ до порталу YouTube через уривок зі скандального антиісламського фільму "Невинність мусульман", що був розміщений на ресурсі, повідомляє Ассошіейтед Прес.

Згідно з постановою суду, обмеження доступу на YouTube на території Єгипту триватиме 30 днів.

До суду з приводу "Невинності мусульман" в минулому році звернувся юрист Хамед Саїд, в позовній заяві якого, зокрема, вказується, що опублікований фільм являє загрозу для безпеки в Єгипті.

За даними ВВС, юрист також подав до суду на ряд журналістів і громадських діячів, чиї висловлювання він розцінив як антиісламські.

У січні суд підтвердив смертний вирок семи єгиптянам, що виїхали з країни та брали участь у створенні "Невинності мусульман".

Нагадаємо, створений в США і розміщений в інтернеті влітку 2012 року фільм "Невинність мусульман" призвів до масових заворушень у мусульманських країнах, в тому числі до зіткнень молоді з поліцією в Єгипті.

У результаті заворушень, які чотири дні тривали біля американського посольства в Каїрі, одна людина була убита, кількасот людей отримали поранення.

схожі новини