Новини 2012-02-21 19:51

Податківці заявляють, що не проводили обшуки у компанії лідера "афганців"

Співробітники податкової служби не проводили обшуки підприємствах, де засновником є лідер Всеукраїнської громадської організації ветеранів війни в Афганістані «Ніхто крім нас» Олександр Ковальов. Про це повідомили у прес-службі відомства.

«Державна податкова служба України офіційно повідомляє, що співробітники податкової служби не слідкують за діями О. Ковальова та не шукають інформацію, яка б його компрометувала», - сказано у повідомленні відомства.

«Крім того, податківці не проводили обшуки на підприємствах, де на сьогодні засновником є Олександр Ковальов. Заява про тиск та обшуки, озвучена лідером ВГО «Ніхто крім нас» не відповідає дійсності», - заявили у Податковій.

Нагадаємо, сьогодні Ковальов заявив, що після інциденту, коли «афганці» повернулися спинами до президента Віктора Януковича, у компанії, де він є співзасновником, податківці провели обшуки. Крім того, його знайомі у правоохоронних органах порадили йому виїхати з України.

Міністерство внутрішніх справ сьогодні повідомило, що заява Ковальова про погрози на його адресу з боку правоохоронців не відповідає дійсності.