Новини 2012-02-21 16:24

Міліція запевняє, що не погрожувала лідеру «афганців»

Міністерство внутрішніх справ заявляє, що заява лідера ВГО «Ніхто крім нас» (НКН) Олександра Ковальова про погрози на його адресу з боку правоохоронців, не відповідає дійсності. Про це йдеться у повідомленні прес-служби МВС.

«Сьогодні деякі Інтернет-видання поширили інформацію, що Олександру Ковальову нібито порадили покинути країну,  викликали в МВС, профілактували, погрожували фізично, а також попереджували його  з приводу закриття господарюючих структур, якщо їх засновники пов’язані з громадською організацією,  очолювану ним. Управління зв’язків із громадськістю МВС України заявляє, що всі висловлювання Олександра Ковальова не відповідають дійсності та є неправдою», - йдеться у повідомленні прес-служби.

Нагадаємо, 21 лютого Ковальов, який організував вересневі виступи афганців біля парламенту, заявив, що на нього чиниться тиск.  На думку Ковальова, мета такого пресингу - «розчавити» рух ветеранів-афганців в Україні.

15 лютого члени ВГО «Ніхто крім нас» повернулися спиною до Януковича, коли він покладав квіти до пам`ятника воїнам-інтернаціоналістам у Києві з нагоди чергової річниці виведення радянських військ з Афганістану.

схожі новини