Новини 2011-11-15 15:57

У США кількість злочинів на расистському ґрунті зросла майже на 50%

В 2010 році в США збільшилась кількість злочинів на релігійному та расистському ґрунті. Про це повідомляє Die Welt

Як повідомляє ФБР кількість злочинів проти мусульман в США зросла з 107 в 2009 році до 160 в 2010 році. За той самий період на 13% збільшилась також і кількість актів насильства проти католиків. В той же час кількість злочинів проти євреїв скоротилась на 4%.

Загальна ж кількість злочинів на ґрунті нетерпимості збільшилась до 6628 випадків, з яких 47% - на расистському ґрунті, а 20% - на релігійному.

«Після того як злочини на ґрунті нетерпимості пішли на спад в 2009 році, дуже тривожно бачити як їх кількість знову зростає», - заявив представник правозахисної організації Human Rights First Поль Лежандр.

«Human Rights First вже давно підкреслює, що на анти мусульманські злочини так само як і інші види злочинів треба реагувати та сприймати їх як серйозні порушення прав людини. Уряд США може та повинен робити більше, щоб протистояти цим виявам агресії», - додав Лежандр.

За його словами, одним з важливих кроків у цьому напрямі є підвищення звітності поліції про такі види злочину. В 2010 році лише 13% з усіх правоохоронних органів повідомили хоча би про один расистський злочин, що є, на думку Лежандра, «недоліком, який безсумнівно маскує справжній рівень злочинів на ґрунті нетерпимості в США».  

схожі новини