Новини 2011-11-07 21:08

Москаль вважає призначення Могильова викликом кримським татарам

Депутат від НУНС Геннадій Москаль упевнений, що відправивши Могильова до Криму Янукович кинув виклик всім кримським татарам.

З приходом Анатолія Могильова в Криму закінчується спокій і починаються "гарячі" дні, вважає Москаль, передає ЛІГАБізнесІнформ.

"Хочу привітати українців зі звільненням Києва від Могильова! Я обов'язково замовлю медаль і вручу її новоспеченому кримському прем'єру", - підкреслив Москаль.

За його словами, своїм рішенням президент Віктор Янукович "кинув виклик всім кримським татарам". "Це справжня ложка дьогтю татарам, які в ці дні відзначають свій священний свято Курбан байрам", - зазначив політик.

Він переконаний, що тепер "все найгарячіші новини будуть надходити з Криму, починаються спекотні дні, тому що Могильова абсолютно ніхто в Криму не сприймає". "Під час президентської кампанії він таку кількість бруду вилив на кримських татар. Його просто ненавидять там. І він це знає", - сказав Москаль.

"Татари йому не пробачать чистки на Ай Петрі, не пробачать порівняння з фашистами", - переконаний політик.

Нагадаємо, сьогодні президент звільнив Могильова від посади глави МВС і погодив його кандидатуру на посаду голови Радміну Криму. Завтра кандидатуру Могильова має затвердити Верховна Рада АР Крим.

схожі новини