Новини 11:40

Український посол похвалив Лукашенку, який дає людям впевненість у завтрашньому дні

У Білорусі люди живуть мирно і впевнені в завтрашньому дні завдяки уряду і президенту, вважає Надзвичайний і Повноважний посол України в Білорусі Віктор Тихонов.

В ефірі телеканалу РТР-Беларусь Тихоновсказав: «Я другий місяць вже тут. Я раніше чув це від інших, а зараз сам побачив, що, якщо порівняти з Україною, то ви взагалі щодо усіх цих справ -діти».

«У нас демонстрації, пікети - це у нас вже норма… Я уявляю, якби у вас тут щодня влаштовувалися погроми, на центральній площі ламали будівлі, приміщення підпалювали… Думаю, що народу це навряд сподобалося б», - заявив він.

«Я вважаю, що завдяки вашому уряду і президенту при такому особливому натиску змогли утриматися, щоб люди мирно жили і були впевнені у завтрашньому дні», - підкреслив посол.

Тихоновтакож відзначив, що Україна не сумнівалася, коли на саміті «Східного партнерства» її просили підписати підсумковий документ з резолюцією, в якій засуджується Білорусь.

«Ні, сумнівів не було. Ми весь час стоїмо на одній позиції. Ваше керівництво розбереться саме. Вже видно, що все йде до того, що розв’язуються питання ті, які висуває Євросоюз», - зазначив він.

За словами посла, «моя мета зробити так, щоб настав час (думаю, він має скоро прийти), щоб наші народи не відчували кордонів, щоб не стояли у черзі годинами в один або інший бік, проїжджаючи кордон, а так, як ЄС або країни Ради Європи користуються кордонами: проїжджаєш, не знаючи, де кордон, тільки слово «кордон» написане і на цьому все закінчилося. На жаль, у нас все це ще є. Ми сьогодні говоримо про зміцнення кордонів між двома країнами, що, думаю, зайва витрата коштів на даний момент».

Зазначимо, незважаючи на заклики Заходу звільнити усіх політичних в’язнів та погрози про введення нових санкцій проти білоруських чиновників у цій країні продовжуються арешти учасників акцій протесту та вводяться нові заборони.

Зауважимо, що з 10 жовтня список осіб, яким заборонено в'їзд до Європейського Союзу, поповнився ще 16 громадянами Білорусі.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...