Новини 15:21

У Криму на хабарі погорів ще один МНСник

Прокуратурою Нижньогірського району порушена кримінальна справа за фактом одержання хабара інспектором відділу МНС. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Криму.

Вказана посадова особа вимагала 400 доларів США за підтвердження відповідності нормам пожежної безпеки приміщень магазина.

Дії працівника органу пожежного нагляду кваліфіковано за ч.3 ст.368 КК України. Його затримано. У справі проводиться слідство.

Нагадаємо, нещодавно також було порушено кримінальну справу за фактом отримання хабара стосовно заступника начальника окремого поста Алуштинського міськвідділу МНС. Він звинувачується в тому, що вимагав 2 тисячі грн за узгодження викопіювання земельних ділянок.

Також прокуратура Севастополя порушила кримінальну справу щодо начальника одного з районних відділів МНС міста, який вимагав 10 тис грн за непроведення перевірок дотримання норм протипожежної безпеки в кафе на набережній пляжу "Учкуївка" в Нахімовському районі".

Крім того, днями з хабарем були затримані начальник відділу Керченського міськуправління МНС України в АРК та інспектор відділу. Вони звинувачуються у вимаганні та отриманні 5 тисяч грн за реєстрацію декларації про стан протипожежної безпеки офісного приміщення.

А минулого тижня був звільнений начальник кримського Главку МНС Олександр Недобітков. Йому звільнили за те, що він допустив факти хабарництва у лавах кримських рятувальників, а також заборгованість відомства за послуги ЖКГ.

схожі новини