Новини 2011-09-13 10:14

Суд повернув державі 170 га землі на Арабатській стрілці в Криму

Господарський суд Криму зобов'язав товариство з обмеженою відповідальністю «Злагода» повернути державі 170 гектарів землі на Арабатській стрілці у східному Криму, видані йому в оренду чотири роки тому кримським урядом для організації соляного промислу.

Про це повідомили в прес-службі прокуратури Криму.

Наглядове відомство звернулося з позовом до суду, оскільки орендар не виконував свої обов'язки - не платив за землю.

«Суд розірвав договір оренди і зобов'язав користувача повернути ділянку державі», - розповіли в прокуратурі.

Вартість цієї землі перевищує 60 млн грн.

Нагадаємо, ділянка була виділена в оренду у 2006 році Радою міністрів Криму Віктора Плакіди (нині - в.о. постійного представника Президента в автономії).

Представництво глави держави в Криму, очолюване в той час Геннадієм Москалем, протестувало проти такого рішення.

За його інформацією, перевіркою було встановлено: ТОВ «Згода» зареєстровано у липні 2002 (перереєстровано в грудні 2003 року) у селі Соляне Ленінського району автономії, в 2006 році мало статутний фонд 2,5 тис грн і за три роки господарської діяльності виплатило зарплату тільки одному працівнику.

Представництво називало виділення 170 га землі «Згоді» «аферою з переводом державної землі у приватну власність і захопленням частини узбережжя та Арабатській стрілці».

Нагадаємо, напередодні стало відомо, що суд повернув державі майно Державного підприємства «Клінічний санаторій імені Пирогова», що розташований на березі знаменитого Куяльницького лиману.

схожі новини