Новини 2011-09-09 13:47

В Апеляційному суді Криму проходить обшук

У будівлі Апеляційного суду Автономної Республіки Крим проходять обшуки і вилучення документів. Про це повідомляє ZN.UA

Як повідомляють судді Апеляційного суду, обшуки і вилучення документів проводить старший слідчий кримської прокуратури з особливо важливих справ А.Морозов у ​​супроводі співробітників СБУ. Вилучення документів проводиться у відділі кадрів, секретній частині і в серверній, де зберігається електронний архів суду.

Голова Апеляційного суду Сергій Лунін повідомив, що у даний час знаходиться в Києві і про інцидент в суді дізнався від своїх співробітників. Він також не зміг відповісти на питання, у зв'язку з чим пов'язаний обшук і вилучення документів. У той же час Лунін підкреслив, що обшук в суді може проводитися тільки за постановою суду загальної юрисдикції.

«Наскільки мені відомо, таке рішення жоден суд не виносив. Старший слідчий прокуратури АР Крим Морозов відмовився надати копію постанови співробітникам суду. Постанова підписана слідчим і, наскільки мені відомо, обшук не був узгоджений з прокурором АРК Степаном Молицьким», — додав Лунін.

У кримському главку СБУ те, що відбувається, коментувати відмовляються. У прокуратурі Криму обіцяють надати інформацію протягом дня.

За інформацією джерел ZN.UA у правоохоронних органах, обшук в Апеляційному суді Криму може бути пов'язаний з порушеною нещодавно кримінальною справою за фактом розголошення державної таємниці.