Новини 2011-09-07 22:32

Одного з найбільших лікеро-горілчаних виробників в Україні купив британець

Інвестиційна компанія Eastern Beverage Company SA (Люксембург), власником якої є британський бізнесмен Ніл Сміт, завершила операцію з придбання у групи фізичних осіб 100% ТОВ "Кримська горілчана компанія", одного з найбільших на Україні виробників лікеро-горілчаної продукції.

У результаті операції EasternBeverage отримала повний контроль над бізнесом КВК включаючи систему дистрибуції, а також права на виробництво і продаж продукції під торговими марками Medoff, "Природна колекція", "Наша Марка", "Хуторок", "Мърная" і Longmixer.

Вартість операції її учасники не розголошують.

"Кримська горілчана компанія" - це велике придбання. Я впевнений у величезному потенціалі алкогольного бізнесу в Україні, тому маю серйозні наміри на його розвиток і велику зацікавленість в успіху брендів компанії", - цитує прес-служба горілчаної компаніївласника люксембурзької компанії Ніла Сміта.

ТОВ "Кримська горілчана компанія" розпочало роботу в 2009 році на потужностях орендованого заводу в Сімферополі, які раніше використовувала збанкрутіла горілчана компанія "Союз-Віктан".

За вісім місяців 2011 року, ТОВ справило більше 2,7 млн ​​дал алкогольної продукції. Власником кримської горілчаної компанії до недавнього часу була кіпрська Bukvica Fіnаnсе Ltd.

Сміт раніше працював у компанії Delloitte, брав участь у створенні низки фондів, очолював підрозділ по роботі з альтернативними інвестиціями Morley Fund Management (дочірня структура британської страхової групи Aviva Plc.). У 2004 році він створив інвестиційну компанію Gyre Capital Management.

Нагадаємо, взимку стало відомо про переговори про можливу покупку українського виробника алкоголю Nemiroff російським холдингом «Русский стандарт». Втім, у лютому власники 75% акцій горілчаної компанії Nemiroff заявили, що процес продажу компанії припиняється щонайменше на два роки.

схожі новини