Новини 2011-09-02 21:34

У Криму після перевірки закрили понад 200 баз, що утримують прогулянкові катери

У результаті проведеної в Криму перевірки маломірних суден на предмет дотримання безпеки мореплавства з'ясувалося, що 201 база маломірного флоту не відповідає висунутим вимогам.

Про це на прес-конференції повідомив голова Республіканського комітету з транспорту і зв'язку Микола Черевков.

«Результат такий, що з 291 бази морського маломірного флоту відкрили всього 90. 201 базу ми не відкрили», - поінформував Черевков.

Перевірка, зокрема, показала, що жодне маломірне судно, яке займається перевезенням пасажирів у морській акваторії біля берегів Алушти, не мало дозволів на перевезення.

За його словами, проведення перевірки було ускладнене реорганізацією Міністерства транспорту та зв'язку України.

Чиновник зазначив, що контролювати роботу таких баз повинні місцеві влади. «Вони дають дозвіл на цей вид діяльності, вони повинні контролювати і відводити місця, щоб по людях не їздили», - підкреслив Черевков.

Разом з тим він констатував, що «загалом, розуміння проблем є, хоча недоліків ще море». «Ми повертаємося до того, що до кожного не приставиш контролера, але треба посилювати контрольні служби і треба, звичайно ж, посилювати усвідомлення відповідальності людей за свої вчинки», - зазначив він.

Нагадаємо, у липні в Криму оголосили про перевірку на предмет безпеки пасажирських перевезень у зв'язку з масштабною катастрофою теплохода «Булгарія» в Росії, що спричинила загибель понад 150 людей.

Разом з тим у Феодосії на початку серпня затримали капітана катера, який затонув внаслідок перевантаження пасажирами. Так, в Чорному морі на відстані близько 750 метрів від берегової лінії в районі мису Іллі затонув прогулянковий човен, на борту якого знаходилися 31 пасажир і 3 члени екіпажу. Хоча пасажиромісткість даного човна – 12 осіб.

схожі новини