Новини 2011-09-01 19:08

У Криму трьох міліціонерів засудили до 6-7 років за катування

У Криму суд за перевищення повноважень і тортури засудив до позбавлення волі на термін від 6 до 7 років трьох міліціонерів з відділу по боротьбі з незаконним обігом наркотиків. Про це повідомила прес-служба прокуратури Криму.

Так, вироком Бахчисарайського районного суду засуджено трьох співробітників Бахчисарайського райвідділу міліції.

"Суд порахував достатніми зібрані територіальною прокуратурою докази провини борців з незаконним обігом наркотиків в перевищенні повноважень і тортурах. Правоохоронці застосовували незаконні методи до двох потерпілих, намагаючись, таким чином, зокрема, отримати зізнання", - розповіли в прес-службі.

За вчинення злочинів, передбачених ч.2 ст.365, ч.2 ст.127 Кримінального кодексу України (перевищення влади або службових повноважень; катування) підсудні засуджені до термінів ув'язнення від 6 до 7 років.

Вони також позбавлені звань і можливості протягом трьох років обіймати посади в правоохоронних органах.

Крім того, прокуратура Центрального району Сімферополя порушила кримінальну справу за ч.2 ст.365 Кримінального кодексу Україні за фактом перевищення влади посадовими особами районного відділу міліції.

"Встановлено, що правоохоронці з метою отримання визнання застосовували незаконні методи до двох неповнолітніх", - відзначили в прес-службі. У справі проводиться слідство.

Поза тим проводиться слідство у кримінальній справі щодо зловживання службовим становищем працівниками Сімферопольського слідчого ізолятора, останні діяли у складі злочинної групи, організованої засудженим.

Нагадаємо, нещодавно представник Харківської правозахисної групи Андрій Діденко у коментарі Тижню заявив, що Україна досі не виконала свої зобов’язання перед ООН щодо створення превентивних механізмів по запобіганню катуванням.

схожі новини