Новини 2011-08-31 12:06

Екс-спікер Криму через тиждень постане перед запорізьким судом

Комунарський районний суд Запоріжжя призначив на 7 вересня попереднє слухання кримінальної справи стосовно колишнього голови Верховної Ради Криму, депутата кримського парламенту від фракції Партії регіонів Анатолія Гриценка, обвинувачуваного у перевищенні влади.

Про це повідомив представник прес-служби прокуратури Запорізької області.

За даними прес-служби, Гриценко обвинувачується у перевищенні службових повноважень під час перебування головою Ленінської районної державної адміністрації Криму.

Рішення про підсудність справи в Комунарському райсуді прийняв Апеляційний суд Запорізької області.

Інших подробиць не повідомляється.

Нагадаємо, справу проти Гриценка прокуратура Криму порушила 21 січня.

Чиновник обвинувачується у протиправному припиненні військовому радгоспу "Азовський" права користування земельною ділянкою площею 4,8 тис. га, чим було завдано збитку на суму понад 24,6 млн гривень; перевищенні влади при виділенні земель комерційному підприємству, що спричинило втрати лісогосподарського виробництва в розмірі майже 370 тис. гривень; у порушенні встановленого порядку виплати матеріальної допомоги на суму 46 тис. гривень.

24 січня Гриценка було затримано.

Гриценко обіймав посаду спікера Ради Криму двічі: з лютого 1997 по квітень 1998 року і з травня 2006 по березень 2010 року. Головою Ленінської райадміністрації він працював із січня 2001 по липень 2005 року.

схожі новини