Новини 18:28

Кримські селяни вимагають, щоб російські пілоти змінили маршрути своїх польотів

Керівництво одного з найбільших сільгосппідприємств Криму - ПАТ «Партизан» - має намір вимагати від керівництва прилеглої авіабази Чорноморського флоту Росії, розташованої в селищі Гвардійське, поміняти маршрути польотів.

Як пояснив голова наглядової ради ВАТ «Партизан», депутат Верховної Ради АРК (Партія регіонів), Петро Калин, жителям села Журавлівка Сімферопольського району, в якому розташована головна контора сільгосппідприємства, не дають спокою надзвукові винищувачі російських ВПС, що пролітають над селом з оглушливим ревом, йдучи на посадку на аеродром у Гвардійському.

«Літають з четвертої ранку прямо над центральною вулицею Журавлівки - над школою, дитячим садом, будинками» - розповів Калин газеті «Сільський трудівник».

«Гуркіт страшний, дітям, людям похилого віку, людям спати не дають. Збираюся зустрітися з командиром частини - нехай міняють маршрут своїх польотів», - заявив він.

Якщо ж керівництво авіабази не піде назустріч, то Калин має намір підняти це питання на засіданні Верховної Ради Криму.

ПАТ «Партизан» знаходиться на кордоні Сімферопольського та Красногвардійського районів. Займається птахівництвом, рослинництвом і тваринництвом.

Авіабаза «Гвардійське» - військовий аеродром в 13 км на північ від Сімферополя. На аеродромі базуються літаки Су-24, Су-24МР, Ту-134А-4.

До 1 серпня 2009 року полк іменувався «43-м Севастопольським Червонопрапорним ордена Кутузова окремим морським штурмовим авіаційним полком» з підпорядкуванням ВПС Чорноморського флоту РФ. Згодом був перейменований в 7058 АБ МА ЧФ РФ.

Зазначимо, у липні міністр оборони України Михайло Єжель погодився передати полігон НИТКА в оренду Росії. НИТКА - спеціальний наземний навчально-тренувальний комплекс, що імітує палубу авіаносця і призначений для відпрацювання техніки зльоту і посадки літака на авіаносець.

схожі новини