Новини 2011-08-22 10:14

Міліція звільнила українських студентів із маяка "Сарич"

Активістів Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Студентське братство», які були затримані й утримувалися військовослужбовцями Чорноморського флоту Російської Федерації на маяку «Сарич» у Севастополі, відпустили. Про це повідомив спікер молодіжної організації Святослав Сірий.

«На територію маяка зайшов начальник Балаклавського районного відділення міліції майор Денис Лактіонов, після чого нас звільнили», - розповів Сірий.

За його словами, активісти продовжили акцію біля маяка «Сарич» в Криму.

Так, вони розбили 13 наметів біля території маяка для продовження акції та охороняються міліцією.

«Ми домоглися головного - привернули увагу до проблеми ще раз, присутності на території маяка української міліції, чого раніше не було, і тепер будемо чекати судових виконавців, які і повинні виконати рішення суду», - заявив Сірий.

Нагадаємо, близько 20 активістів Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Студентське братство» ввечері 21 серпня почали акцію з метою активізації діяльності виконавчої служби з повернення Україною кримських маяків, але при знаходженні на території маяка були затримані військовослужбовцями ЧФ РФ.

До цього, за словами активістів, представники «Студентського братства» демонтували на воротах маяка "Сарич" табличку з назвою контрольного пункту і почали демонтаж колючого дроту, яка перебувала на огорожі маяка.

2 серпня Господарський суд Криму скасував прийняте 23 вересня 2010 постанову Виконавчої служби Мін'юсту про відмову у відкритті виконавчого провадження з виконання судових рішень про передачу «Держгідрографії» кримських маяків.

схожі новини