Новини 10:34

Туристи платитимуть збір за розміщення наметів біля Євпаторії

Мер Євпаторії Андрій Даниленко доручив своїм заступникам розробити положення про стягування збору за вивіз сміття з туристів, які проживають у наметах на узбережжі вздовж Сімферопольського шосе.

Про це повідомляє прес-служба міськради та виконкому.

У прес-службі зазначили, що кожне літо на цій території встановлюються сотні наметів, де відпочивають гості з різних міст України та Росії.

При цьому чинне законодавство поки не дозволяє обладнати у таких місцях офіційні кемпінги чи стоянки. Проте міські комунальні служби протягом усього курортного сезону безкоштовно вивозять звідси тисячі кубометрів сміття.

У прес-службі розповіли, що введення офіційної плати за вивезення сміття дозволить підтримати комунальників і зміцнити матеріальну базу підприємства.

Нагадаємо, пляжі на південно-західному узбережжі Криму визнали небезпечними. Зазначимо, що наприкінці липня у районі курортного селища Миколаївка у Криму в результаті обвалу загинула 31-річна туристка з Волинської області. Як повідомили у кримському МНС, це не перший смертельний випадок на цих пляжах.

Разом з тим, туристи їдуть у Крим цього року менше, ніж очікувалося.

схожі новини