Новини 21:51

У Криму знищили найбільшу за рік плантацію конопель у 128 тисяч кущів

У Сімферопольському районі Криму знищена найбільша в нинішньому році на півострові плантація конопель, на яких росло більше 128 тис кущів каннабісу, повідомила у вівторок прес-група Головного управління СБУ в автономії.

Наркоплантація була виявлена в селі Костянтинцвка в ході спільної операції співробітників кримського главку СБУ і відділу по боротьбі з незаконним обігом наркотиків Сімферопольського райвідділу міліції.

"Поле, що відноситься до території Петрівської селищної ради, поділено на паї. Увагу оперативників притягнула єдина необроблена ділянка землі розміром 2,5 га, на якій росли велетенські кущі конопель. Висота окремих рослин перевищувала висоту людського росту. Щільність зростання нарковмісної рослини перевищувала 5 кущів на 1 квадратний метр. Всього "урожай" склав більше 128 тисяч кущів конопель", - розповіли в прес-групі.

В ході перевірки правоохоронці встановили хазяїна ділянки. Нині вирішується питання про притягнення власника землі до адміністративної або кримінальної відповідальності. Плантація знищена.

Нагадаємо, співробітники міліції 30 липня виявили близько 72 тис. кущів конопель на околиці одного із селищ Криму. 

Раніше, у Попільнянському районі Житомирщини працівники СБУ ліквідували плантацію конопель площею понад 2 гектари.

схожі новини