Новини 11:20

Балога поскаржився Пшонці на голову кримського МНС

Міністерство надзвичайних ситуацій направило генеральному прокурору матеріали щодо фактів зловживань службовим становищем начальником ГУ МНС України в АР Крим генерал-майором служби цивільного захисту Олександром Недобітковим. Про це повідомляє прес-служба МНС.

Відповідного листа на ім’я генпрокурора Віктора Пшонки підписав міністр Віктор Балога.

У ході службової перевірки були встановлені проведені зустрічізі співробітниками головного управління та підприємцями.

Так, виявлено факти періодичних грошових стягнень з начальницького складу районних підрозділів, певної кількості паливно-мастильних матеріалів, що мають надходити в ГУ без відповідного обліку, встановлені факти накопичення коштів на рахунках фондів та компаній в АРК.

Крім того, встановлено побічну причетність начальника ГУ МНС в Криму до системи "поборів" з фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб при проведенні перевірок об’єктів, надання дозволів на початок роботи.

Враховуючи наведені факти, Балоганаправив результати перевірки генпрокурору для вирішення питання щодо порушення кримінальної справи проти начальника ГУ МНС у АР Крим Недобіткова.

Нагадаємо, 11 серпня Балога усунув начальника Головного управління МНС України в АР Крим Олександра Недобіткова від виконання обов’язків на строк, необхідний для проведення службового розслідування та прийняття відповідного рішення.

На свою посаду Недобітков вступив у січні цього року. Його призначення супроводжувалося протестом місцевих підприємців, які навіть створили спеціальний сайт nedobitkova.net, на якому публікують інформацію про «неправомірні дії генерала Недобіткова».

схожі новини