Новини 10:05

Неконкурентний тендер на ремонт резиденцій Януковича за 146 млн обгрунтували поганою погодою

На будівельні роботи, пов’язані з президентськими резиденціями Державного управління справами, укладено чергові угоди на суму 145,96 млн грн. Тендери проведено по неконкурентній процедурі закупівлі «у одного учасника». Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Так, ці гроші виділені на берегоукріплення у районі Форосу (Крим) та реконструкцію будівлі президентської резиденції «Синьогора».

На проведення робіт з берегоукріплення, протизсувних та упоряджувальних робіт на Чорноморському узбережжі Криму в районі смт.Форосу виділили 60 млн гривень.

Угоду укладено 8 серпня із установою «28 управління начальника робіт».

В обґрунтуванні закупівлі необхідність виконання цих робіт, а також подробиці щодо будівельного об’єкту, не згадуються. При цьому, зазначимо, що цей же підрядник був найнятий у липні для реконструкції будівель державних резиденцій та будівництва двох гелікоптерних майданчиків в Криму за 152,30 млн грн.

Крім того, ТОВ «УНР ПІБ» отримало 85,96 млн на реконструкцію головного корпусу з інженерним блоком по вул.Зарічна, 4, с.Гута, Богородчанський район(президентська резиденція «Синьогора»). Угоду 9 серпня уклало Головне управління регіонального розвитку та будівництва Івано-Франківської облдержадміністрації.

Причиною обрання неконкурентної процедури закупівлі вказана необхідність виконувати доручення уряду та погіршення погоди восени.

«Уникнення негативних наслідків, пов’язаних із невиконанням доручень Уряду та реалізації державних програм, які віднесені до невідкладних заходів. На об’єктах необхідно виконати проектні та будівельно-монтажні роботи, на що залишилось не так багато часу. Крім того, будівельно-монтажні роботи будуть виконуватися в кліматичних умовах Західного регіону, де погодні умови з настанням осені є досить складними», – йдеться в обґрунтуванні.

Також управління Івано-Франківської ОДА ще в липні направило в Мінекономрозвитку обґрунтування будівництва гостьового будинку в «Синьогорі» за 17,64 млн грн., однак погодження досі не опубліковано.

Нагадаємо, в липні ДП «Резиденція «Синьогора» уклало угоду на завершення капітального ремонту інженерних мереж та ремонтно-відновлювальних робіт об’єктів резиденції на суму 21 млн грн.

схожі новини