Новини 12:42

Росіяни у Криму не можуть обміняти рублі на гривні

Відділення українських банків в Криму відмовляються обмінювати рублі на гривні через нестабільність курсу російської валюти. Про це повідомляє РИА «Новости» з посиланням на джерело в одному з банків Севастополя.

За словами співрозмовника агентства, у відділення севастопольських банків прийшли директиви з Києва, які забороняють приймати російську валюту через коливання рубля на валютному ринку.

«У директиві чітко зазначено: не приймати російські рублі до особливого розпорядження, а по телефону керівництво заявляє, що через різкі коливання російської валюти банк може втратити гроші при купівлі-продажу, саме тому не встановлений чіткий курс рубля, він змінюється майже щогодини», - відзначило джерело.

Також джерело підкреслило, що у відділеннях комерційних банків росіян направляють на міські ринки, де можна без проблем поміняти валюту, але за заниженим курсом.

Офіційний курс, встановлений Нацбанком України на 11 серпня, становить 2,7198 гривні за 10 рублів.

Нагадаємо, 8 серпня хвилювання на світових біржах, спричинені загрозою боргової кризи в Європі та зниженням кредитного рейтингу США, призвели до падіння на світових ринках. На Московській біржі посилив падіння до долара і євро і російський рубль.

схожі новини