Новини 15:18

Москва більше не відправлятиме дітей до Криму

Мерія Москви розірвала договір із севастопольським дитячим табором «Альбатрос», в якому отруїлися російські діти. Про це повідомив депутат севастопольської міськради, голова комісії міськради з питань молоді, спорту, культури і туризму Володимир Демченко.

Таку заяву він зробиву програмі «Міськрада в дії» севастопольського муніципального телеканалу «Народний канал».

«Після випадку в таборі «Альбатрос» виник, звичайно, неприємний момент: мерія Москви розірвала договір на відпочинок своїх дітей. І розірвала поки тільки з «Альбатросом». Вони сказали, що діти Москви відпочивати в цьому таборі більше не будуть», - заявив він.

«І начебто діти там неодноразово відпочивали. Але чомусь взявся там цей стафілокок. Я вважаю, що там, де відпочивають діти, там повинен бути організований підвищений контроль. Відповідальність дуже велика», - зазначив Демченко.

Нагадаємо, в ніч на 11 липня з ознаками гострої кишкової інфекції були госпіталізовані 86 російських дітей, які відпочивали в оздоровчому таборі «Альбатрос» під Севастополем.

Як повідомив головний державний санітарний лікар України, голова державної санітарно-епідеміологічної служби України Анатолій Пономаренко повідомив, що спалах інфекційного захворювання викликав стафілокок в морозиві, «що зберігався у невідповідних умовах».

За словами Пономаренка, функціонування цього оздоровчого закладу було призупинено до кінця оздоровчого сезону, кілька осіб, зокрема, керівник табору і його власник оштрафовані на максимально передбачену законом суму в 425 гривень, а стосовно порушників санітарного законодавства порушено кримінальні справи.

схожі новини