Новини 22:25

У Криму затримали заступницю головного санлікаря через забруднення моря стічними водами

Прокуратура в четвер, 21 липня, затримала заступника головного державного санітарного лікаря Криму Катерину Серебренникову за підозрою в службовій недбалості, яка призвела до забруднення Чорного моря в районі Феодосії (Крим) стічними водами 2010 року.

Наразі вирішується питання про обрання заступнику голови СЕС Криму запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою.

"Як встановлено в ході прокурорської перевірки, внаслідок неналежного виконання посадових обов'язків дозвіл на скидання стічних вод отримало підприємство, яке порушувало норми гранично припустимого скидання забруднюючих речовин. Внаслідок цього протягом трьох кварталів минулого року в Чорне море було скинуто тонни неочищених стоків", - сказано в повідомленні.

Збитки від забруднення оцінюються в 14,8 млн гривень.

Нагадаємо, прокуратура Криму 1 квітня порушила справу за статтею 367 Кримінального кодексу (службова недбалість) проти посадових осіб комунального підприємства, які, знаючи про те, що їх каналізаційні очисні споруди працюють із порушенням технологічного процесу і не забезпечують належне очищення стоків, 2010 року не вжили заходів для запобігання скиданню стічних вод.

А 14 липня у Севастополі наказом Державної санітарно-епідеміологічній служби звільнено головного державного санітарного лікаря Володимира Тарасова. Причиною стало масове отруєння дітей у дитячому таборі.

схожі новини