Новини 2011-07-21 18:33

Книжка Герман виявилася настільки успішною, що її збираються перевидати

Практично весь тираж роману радника президента Ганни Герман "Червона Атлантида" успішно розійшовся і знайшов свою аудиторію. Про це розповіла директор видавництва "Довіра" Тамара Гуменюк.

"Можна упевнено сказати, що і творчими, і іміджевими, і економічними результатами видання задоволені як  "Довіра", так і автор. Успіх роману, безумовно, був гарантований як його очевидними художніми перевагами, так і яскравою особою самої Ганни Герман," - зазначила видавець.

Також за словами Гуменюк вже восени роман Герман буде перевидано і представлено на Львівському книжковому форумі.

"Було ухвалено рішення про перевидання роману, який разом з іншими книгами видавництва "Довіра" буде представлений восени цього року на Львівському книжковому форумі."Довіра" також обговорює з автором новий видавничий проект, який, на наш погляд, стане не менш помітною подією культурного життя України, ніж "Червона Атлантида".

Нагадаємо,  28 квітня, радник президента Ганна Герман презентувала свою нову книгу "Червона Атлантида ".

Участь у презентації книги взяли глава АП Сергій Льовочкін, письменник Василь Шкляр, міністр культури Михайло Кулиняк, посол Росії в Україні Михайло Зурабов, Нестор Шуфрич, політологи, громадські діячі.

За словами авторки, образи головних героїнь збірні і не мають відношення до її особистої біографії: "Це книга про трьох сильних жінок, життя яких починається ще за радянських часів і триває в нашому. Їм трапляється і щастя, і нещастя, і їм потрібно справитися з усім цим".

схожі новини