Новини 21:33

Із ще одного табору під Севастополем госпіталізували дітей з отруєнням

Ще з одного кримського табору - "Нахімовець" - з ознаками харчового отруєння було госпіталізовано трьох дітей. Про це повідомили у МНС Севастополя.

"Проведені додаткові позапланові перевірки дитячих таборів "Радість", "Прибій", "Нахімовець". Троє дітей з останнього табору також надійшли в лікарню з подібним діагнозом. Як з'ясувалося, діти з обох таборів ("Альбатрос" і "Нахімовець") були на екскурсії в аквапарку "Зурбаган", - йдеться в повідомленні Севастопольського МНС в середу.

Повідомляється, що троє російських дітей із табора "Нахімовець" входять в число 86 дітей, госпіталізованих у тому числі із табору "Альбатрос".

Табір "Нахімовець" знаходиться в 15 кілометрах від Севастополя.

Нагадаємо, у вівторок понад 80 дітей (за різними даними від 77 до 84), які відпочивали в оздоровчому таборі "Альбатрос" під Севастополем, були госпіталізовані з ознаками харчового отруєння. До лікарні потрапили також кілька дорослих.

За попередніми даними, причиною отруєння стало вживання неякісних продуктів харчування, залишки яких взяті для проведення лабораторних досліджень.

За даними МНС, при перевірці їдальні дитячого табору "Альбатрос" встановлені порушення вимог санітарного законодавства.

Більшість дітей приїхали на відпочинок до табору з Москви.

Як повідомив міністр охорони здоров'я Олександр Аніщенко, Міністерство охорони здоров'я має намір звільнити головного санітарного лікаря Севастополя внаслідок ситуації, що склалася з харчовим отруєнням.

 

Раніше були зафіксовані масові отруєння дітей в інших таборах - у Чернігівській і Запорізькій областях.

схожі новини