Новини 12:57

Литвин вважає, що війна досі впливає на рівень життя в Україні

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин вважає, що певні наслідки минулої світової війни не подолані і донині в сучасній Україні. Про це він написав у статті, опублікованої у газеті «Голос України».

Такими наслідками воєнної катастрофи в Україні керівник парламенту вважає диспропорцію в розміщенні продуктивних сил, традиційну периферійність соціальної сфери, невисокі стандарти життя, інші соціальні негаразди.

«Дотепер даються взнаки негативні демографічні наслідки війни, що проявляються у несприятливих пропорціях населення, проблемах сім´ї, дитинства, народжуваності та інших соціальних проблемах України», - стверджує Литвин, зауваживши, що наслідки війни та окупації впливають на усю повоєнну та сучасну соціально-економічну ситуацію в Україні.

На його думку, не менш, ніж матеріальними збитками України в роки окупації, були й втрати історико-культурних та духовних цінностей.

«Ми повинні сумлінно й послідовно нарощувати зусилля, спрямовані на їхнє повернення», - підсумував глава парламенту.

Нагадаємо, 22 червня в Україні вшановують загиблих у Другій світовій війні.  Поминальні заходи проходять у Києві, Львові, Луцьку та інших містах країни.

схожі новини