Новини 2020-11-20 13:57

Україна оновила список «червоних» та «зелених» країн

Після повернення з країн «червоної» зони потрібно піти на самоізоляцію.

У п'ятницю, 20 листопада, Міністерство охорони здоров'я України оновило список країн «червоної» та «зеленої» зон. Про це йдеться на сайті МОЗ.

 

Країни в «червоній» зоні

 

До «червоної» зони потрапили 44 країни (минулого тижня їх було 45), серед яких в тому числі: Австрія, Бельгія, Болгарія, Великобританія, Вірменія, Грузія, Іспанія, Італія, Литва, Нідерланди, Польща, Португалія, Румунія, Сербія, Словаччина, Словенія, США, Угорщина, Франція, Хорватія, Чехія, Чорногорія, Швейцарія, Швеція та інші.

 

У МОЗ зазначають, що після повернення з країн "червоної" зони українці мають піти на самоізоляцію із застосуванням додатку "Дій вдома". Дострокове припинення самоізоляції можливе після отримання негативного ПЛР-тесту.

 

Для в’їзду в Україну всім іноземцям потрібний страховий поліс, що покриває лікування Covid-19. Обсервації не підлягають особи, що прибули з країн "червоної" зони, якщо вони мають негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР, який проведено не більш як за 48 годин до перетину кордону України.

 

Країни в «зеленій» зоні


До «зеленої» зони потрапили Україна та ще 149 країн (проти 148 тижнем раніше), серед яких в тому числі: Австралія, Азербайджан, Албанія, Білорусь, Бразилія, Греція, Данія, Естонія, Єгипет, Ізраїль, Індія, Ірландія, Ісландія, Казахстан, Канада, Кенія, Кіпр, Китай, Колумбія, Куба, Латвія, Ліван, Мальдіви, Марокко, Мексика, Молдова, Непал, Німеччина, Нова Зеландія, Норвегія, ОАЕ, Парагвай, Перу, Росія, Саудівська Аравія, Таїланд, Туніс, Туреччина, Узбекистан, Фінляндія, Шрі-Ланка, Японія та інші.

 

По поверненню з цих країн не потрібно здавати тест на коронавірус чи йти на самоізоляцію.

 

Нагадаємо, що станом на ранок 20 листопада в Україні зафіксовано 14 575 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Зокрема, захворіли 549 дітей та 613 медпрацівників. 

 

схожі новини