Новини 2020-10-26 15:39

У Зеленського оприлюднили попередні результати "опитування"

Порахували ще не всі бюлетені.

У партії «Слуга народу» оприлюднили результати 80% прорахованих бюлетенів ініційованого Президентом Володимиром Зеленським опитування. Про це 26 жовтня повідомив на брифінгу голова партії «Слуга народу» Олександр Корнієнко, як передає Укрінформ.

 

 

"Результати опитування, які у нас зараз є, вони не на 100 відсотків. Це 80 відостків бюлетенів щодо опитування пораховано", - зазначив Корнієнко.

 

Результати, які представив Корнієнко:

 

  • На питання Чи потрібно ввести довічне ув’язнення за корупцію в особливо великих масштабах? 82,97% опитаних відповіли «так», 13,87% - «ні».
  • На питання Чи підтримуєш ти створення на Донбасі вільної економічної зони? 46,70% відповіли «так», 46,48% - «ні».
  • На питання Чи потрібно скоротити кількість депутатів у Верховній Раді до 300? 89,60% учасників опитування відповіли ствердно, 7,12% - негативно.
  • На питання Чи підтримуєш ти легалізацію в Україні медичного канабісу — щоб зменшити біль у важких хворих? 64,88% учасників відповіли «так», 29,53% - «ні».
  • На питання Чи потрібно Україні на міжнародному рівні порушити питання про використання гарантій безпеки, визначених Будапештським меморандумом? 74,21% опитаних відповіли «так», 17,21% - «ні».

 

Як повідомлялося: Комітет виборців України вважає, що ініційоване президентом Володимиром Зеленським «опитування» 25 жовтня «реально провалилося». 

 

Нагадаємо, 13 жовтня президент Володимир Зеленський закликав українців прийти на місцеві вибори 25 жовтня та відповісти на «п'ять важливих для кожного питань». В Офісі президента заявили, що це опитування не матиме прямих юридичних наслідків. Своєю чергою, Комітет виборців України зазначив, що ініціатива Зеленського суперечить законодавству – оскільки відповідна процедура не передбачена Виборчим кодексом.

схожі новини