Новини 2020-10-13 11:23

Зеленський закликав українців 25 жовтня відповісти на п’ять запитань

Водночас конкретно, якими будуть ці п'ять питань, президент пообіцяв розповісти пізніше.

Президент Володимир Зеленський закликав українців прийти на виборчі дільниці 25 жовтня та відповісти на п'ять важливих для кожного питань. Про це він у вівторок, 13 жовтня, зазначив у відеозверненні.

 

 

"Право народу України на власну думку - священне! Йому не потрібне благословення від політиків і ніщо не заважає нам з тобою просто поговорити відверто. 25 жовтня на виборчій дільниці я задам тобі п'ять важливих питань про те, що ми обговорюємо на вулиці, на кухні та в інтернеті; про що сперечаємо з друзями, батьками або таксистами; про те, що раніше в нас ніколи не питали", - сказав Зеленський.

 

 

 

Водночас конкретно, якими будуть ці п'ять питань, президент пообіцяв розповісти пізніше.


"Чи не вперше в історії незалежності ми запитуємо: а що думаєш ти? Чому твоя відповідь важлива? Тому що буде так, як вирішиш ти. Тому що Україна - це ти! Неділя, 25 жовтня, - приходь і вирішуй", - наголосив глава держави.

 

Нагадаємо, 5 вересня в Україні офіційно стартував виборчий процес з проведення місцевих виборів. Голосування заплановане на 25 жовтня. Місцеві вибори 2020 року голів і депутатів сільських, селищних та міських рад відбуватимуться за новим Виборчим кодексом, що враховує нову територіальну основу України і кількість виборців у громаді.

 

Згідно з результатами опитування Соціологічної групи "Рейтинг", більшості (55%) українців узагалі не відомо, за якою системою відбудуться місцеві вибори 25 жовтня.