Новини 2020-10-07 15:16

Активістка, яка викрила плагіат в роботах Шкарлета, заявила про стеження та погрози зґвалтування

У Центрі протидії корупції стверджують, що це пов'язано з її антиплагіаторською діяльністю.

Активістка Світлана Благодєтєлєва-Вовк заявила, що їй надсилають погрози згвалтування, фотографії будинку, її особисті фото, що свідчить про стеження за нею. Поліція «не бачить складу злочину» у погрозах зґвалтування і переслідуванні. Натомість там кажуть про «романтичні листи». Про це 7 жовтня активістка розповіла на пресконференції.

 

"Також проти активістки від учора почалася інформаційна кампанія. Кілька сумнівних сайтів розмістили слова так званого «політолога» Гороховського про нібито судимість Благодєтєлєвої-Вовк. Вона заявила, що це брехня і в неї немає судимості. Фактично антиплагіаторська діяльність, зокрема розслідування плагіату у роботі міністра освіти, вилилося у погрози, цькування і переслідування!", - зазначають у Центрі протидії корупції.

 

Як повідомлялося: Етичний комітет Національного агентства з питань забезпечення якості освіти виявив плагіат у трьох роботах очільника Міністерства освіти і науки Сергія Шкарлета. 

 

25 червня уряд призначив Шкарлета виконувачем обов'язків міністра освіти і науки. 3 липня прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що Шкарлет перебуває на випробувальному терміні.