Новини 2020-10-06 12:55

Президент нагородив курсантів та екіпаж Ан-26 медалями "За військову службу"

Відповідний указ опублікований на сайті глави держави.

Президент Володимир Зеленський посмертно нагородив медалями "За військову службу Україні" 27 курсантів та членів екіпажу військового літака Ан-26, який зазнав катастрофи у Чугуєві. Відповідний указ №421/2020 опублікований на сайті глави держави у вівторок, 6 жовтня.

 

Як зазначається в документі, військовослужбовців нагороджено медалями "за самовіддане служіння українському народові, зразкове виконання військового обов’язку".

 

Нагадаємо, зранку у вівторок, 6 жовтня, на площі Свободи у Харкові відбулася церемонія прощання із загиблими 25 вересня в авіакатастрофі під Чугуєвом офіцерами та курсантами Національного університету Повітряних сил ім. Кожедуба.

 

Як повідомлялося, 25 вересня при заході на посадку в аеропорту Чугуєва на Харківщині розбився літак Ан-26 Повітряних сил Збройних сил України. На борту перебували 27 осіб: 7 членів екіпажу та 20 курсантів Харківського національного університету Повітряних сил.

 

На місці катастрофи загинули 25 осіб, один курсант помер у лікарні від опіків. Ще один - В'ячеслав Золочевський - перебуває на лікуванні.

 

 

схожі новини